...

Założenia programowe Niepublicznej Szkoły Podstawowej Promyk Szkoła jak Dom

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Promyk Szkoła jak Dom z Oddziałami Dwujęzycznymi to przyjazne miejsce, w którym można spokojnie skupić się na nauce, rozwijać pasje i oczywiście… szkolne przyjaźnie 🙂 Nasza szkoła jest szczególnie ceniona za kameralność i rodzinną atmosferę.

Uzyskaliśmy wpis do ewidencji szkół i placówek niepublicznych z uprawnieniami szkoły publicznej, prowadzonej przez Gminę Miasto Szczecin dnia 13.09.2013 r. pod numerem WOś-S.4430.611.2013r.

Misją naszej prywatnej szkoły jest wszechstronny rozwój osobowości ucznia. Zależy nam na rzetelnym przygotowaniu go do twórczego i samodzielnego życia w zmieniającym się społeczeństwie. Podstawą założeń programowych naszej szkoły jest nauka języków obcych (język angielski oraz niemiecki), a także wiele zajęć ruchowych. Staramy się różnicować naszą ofertę, aby każde dziecko znalazło zajęcia, które je interesują. W ten sposób jesteśmy w stanie w pełni rozwijać zainteresowania oraz talenty naszych podopiecznych.

Nasza szkoła nastawiona jest na wszechstronny rozwój dzieci i ich wyjątkowych umiejętności.

PROMYK

Kontynuacja programu Przedszkoli Promyk

Nasza szkoła podstawowa jest kontynuacją programu wychowawczo-dydaktycznego Przedszkoli oraz Żłobków Promyk. Naukę języków oraz kształcenie muzyczne zaczynamy wśród naszych podopiecznych już od najmłodszych lat. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz dostępne badania potwierdzają, że nauka języków obcych jest łatwiejsza, jeśli zaczniemy ją jak najwcześniej. Przez cały okres nauki w naszych placówkach dzieci codziennie mają lekcje języka angielskiego. Dla Państwa wygody otworzyliśmy aż cztery lokalizacje naszych przedszkoli.

W skład naszych placówek wchodzi również Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia Muzyczny Promyk oraz Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia Promyk. Wszystkie nasze szkoły wyróżniają doskonałe warunki do rozwoju, a także niezwykle bogata oferta zajęć dodatkowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych szkół oraz przedszkoli.

Założycielką Niepublicznej Szkoły Podstawowej Promyk Szkoła jak Dom i jednocześnie jej dyrektorem jest Helena Grzywacz, dyrektor i właściciel Przedszkoli Promyk. Pod jej okiem działa kadra otwartych, pełnych pasji pedagogów. Pani dyrektor jest obecna zarówno w szkole jak w przedszkolu, również dla rodziców, gdzie co tydzień, w stałych godzinach spotyka się z rodzicami.

Wicedyrektorką szkoły jest Kinga Grzywacz, na co dzień nauczycielka języka angielskiego, w której zakresie obowiązków jest m.in. wspieranie rozwoju szkoły oraz prowadzenie projektów edukacyjnych, również o zasięgu międzynarodowym.

Jak dołączyć do Promyka?

Promyk to szkoła skierowana do wszystkich dzieci, bez względu na ich zainteresowania czy umiejętności. Rodziców zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy, telefon komórkowy lub bezpośrednio w naszej placówce. Jesteśmy przekonani, że nasza szkoła to miejsce, w którym Wasze dziecko będzie się rozwijać, uczyć i tworzyć cenne wspomnienia.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.