...

O Promyku

Zajęcia w niepublicznych przedszkolach Promyk są nie tylko niezwykle atrakcyjne dla maluchów, ale także wspierają ich wszechstronny rozwój.

HISTORIA

Przedszkole językowe w Szczecinie – Promyk na Podzamczu

Założycielem, właścicielem i dyrektorem przedszkola jest mgr Helena Grzywacz. Przedszkole rozpoczęło swoją działalność 01.09.1993r. przy ul. Grodzkiej 34a w Szczecinie, jako jedno z czterech pierwszych niepublicznych przedszkoli w mieście. Obecnie przedszkole funkcjonuje w czterech punktach Szczecina: ul. Grodzka 34a (Podzamcze), ul. Cynowa 9 (Podjuchy), ul. Nałkowskiej 7 (os. Majowe), ul. Starzyńskiego 3-4 (Wały Chrobrego). Każda z placówek posiada charakterystyczny dla swojego położenia klimat.

OFERTA

Dlaczego Promyk na Podzamczu przy ul. Grodzkiej 24A?

PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE

Zajęcia językowe od najmłodszych lat – nasza oferta

Jeśli zależy Ci na tym, by Twoje dziecko spędzało czas w przedszkolu bezpiecznie, aktywnie, a przy tym z korzyścią dla jego wszechstronnego rozwoju, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną. Działamy między innymi jako przedszkole językowe. Zapewniamy najmłodszym zajęcia z angielskiego i niemieckiego.

Takie spotkania, które są prowadzone przez doskonale przygotowanych pedagogów, przede wszystkim uwzględniają możliwości i potrzeby dzieci. To nauka poprzez zabawę, która przynosi doskonałe rezultaty i może stanowić solidną bazę dla kolejnego etapu, czyli szkoły podstawowej. Zapraszamy do zapisów do naszych czterech placówek, między innymi do przedszkola na Majowym i na Podzamczu. W każdej z nich Twoje dziecko może liczyć na szeroką gamę atrakcyjnych zajęć.

Promyk na Podzamczu działa między innymi jako przedszkole językowe. Zapewniamy najmłodszym zajęcia
z angielskiego i niemieckiego.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.